Nowy dzień akcji charytatywnej Trójgarb “Postawiliśmy Timeka w tym miejscu!”. nadal możesz się zarejestrować

przez | 3 marca, 2023

Tymek z Wałbrzycha urodził się z krótkimi nóżkami. Błędy można poprawić, ale operacja jest bardzo kosztowna. Sympatyczni ludzie gotowi do pomocy. Pierwotnie mecz miał się odbyć w niedzielę. Ze względu na trudne warunki górskie i oblodzone drogi wyścig został przełożony na 4 marca. Trwają zapisy.

Wymagana kwota powyżej 600 000 zł. W akcję zaangażowali się przyjaciele i okoliczni mieszkańcy. Dobroczynność działa na wszystkich. Mniej wymagająca 12-kilometrowa droga z zalewu Stare Bogačovice do Trojgarb została zmieniona z powodu lodu. Dla tych, którzy obawiają się 12-kilometrowego odcinka, przygotowano 5-kilometrowy marsz.

–  Nordic running, marsze i marsze “Stawiamy Timeka na jednej nodze!” Wydarzenie zaplanowane na najbliższą niedzielę w Starych Bogačovicach zostało przełożone na 4 marca. Z powodu złej pogody zmieniono datę. Ten tor jest oblodzony. To zbyt niebezpieczne dla biegaczy i pieszych, dlatego nową datą jest 4 marca. Kochani, macie jeszcze czas na zapisy. Zarejestruj się na ultimasport.pl.  Zdaniem Ilony Bujalskiej ze Stowarzyszenia Werwa Jedlińska wszystkie inne aspekty pozostają bez zmian – wyczucie czasu i zaskoczenie.

Wszelkie informacje na temat zapisów i przebiegu maratonu fitness można znaleźć na portalach społecznościowych: Stawiamy Tymka na jedną nogę. Uczestnictwo jest wskazane, bo jak podkreśla organizator, pomaganie jest słuszne.